Návštěvní kniha


admin 

Děkujeme a jsme velice rádi, že se Vám u nás líbilo. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Karel a Ivana Havelkovi. :)

Září 21, 2015 - 4:31 PM

Zdenek Rataj 

Díky za nádherný den,dobré kafíno,krásné úlovky…….jediné minus-za dvě a půl hodiny jsem nedokázal oloupat a sníst pomeranč poač jsem furt musel skákat k prutu……(deset smilíků)prostě ŠPICA!!!…….těším se na příště…….DÍKY Karle!!!!!

Září 19, 2015 - 11:38 PM

Eva Kocmanová 

Všem,kteří jsi prohlíží tyto stránky,chci jen vzkázat,aby jsi udělali čas a na chvíli se zastavili v této uspěchané době ,plné stresu a napětí.Pracuji ve FN nemocnici a vidím spoustu smutného,proto se ,každý zastavte a přijedte strávit pěkné chvíle v nádherném prostředí,s úžasnými lidmi.Již několikrát jsem se svým přítelem strávila moc pěkné chvíle,až v pohádkovém prostředí,a podotýkám,že se mne nikdy nechtělo jít odtud,a spolu s přítelem,který žije již několik let v Brně jsme si přáli zastavit čas ,proto se znovu opakuji udělejte jsi čas já se můžu jen s těmito zážitky podělit tímto psaním,je moc hezké,že v takové době se najdou lidé,kteří dokáží ze srdce rozdávat radost druhým.Eva Kocmanová.

Září 2, 2014 - 10:32 PM

Mirek Kopecký 

Prožili jsme pohádkové sobotní odpoledne u pana Havelky, setkání po 36 letech, špičkově zaryběná voda, fantastické prostředí a více než-li pohádkově zarybněná voda,
příjemné prostředí i mimo vodu a nádherná atmosfera, žádná averze díky majitely a jeho paní neskutečná sobota. Můžeme doporučit všem, včetně Boskovickým rybářům kteří to mají za humny!
Zde je co se učit jak má vypadat péče o klienty spojená s láskou k přírodě
Mnohokrát děkujeme a rádi se vrátíme. Je to jako sen U PROFESIONÁLŮ se vším všudy.

Září 2, 2014 - 8:48 PM

Ladislav Kubín 

Milí Havelkovi, děkujem za krásné dopoledne a vstřícný a milý přístup. Adámek byl spokojen a to je pro mne – dědu nejhezčí zážitek. Jinak všem zájemcům návštěvu tohoto rybníka vřele doporučuji.

Červen 28, 2014 - 11:53 AM

Janečko ondřej Brno Bohunice 

Všem doporučuji,procestoval jsem mnoho míst,ale díky mojí přítelkyni jsem poznal příjemné lidi,a nádherné prostředí,nenechte se připravit o zážitky.Všem jen můžu znovu doporučit a sám se těším až se znovu setkám s lidmi,kteří na mě udělali ten nejlepší dojem.Ondřej Janečko.

Květen 27, 2014 - 10:52 PM

David Kratky 

Krásné prostredi, nádherné ryby a příjemní lidé. DOPORUČUJI…

Květen 24, 2014 - 8:01 PM